Kandidatenlijsten

Verkiezingen03De kandidatenlijsten voor de Tweede Kamerverkiezing van maart 2021 zijn definitief geworden. Hieronder treft u de definitieve kandidatenlijst Kieskring 19 Maastricht aan, waarbinnen de gemeente Weert valt.
Ook is onderaan deze pagina een pdf-bestand van de kandidatenlijsten te downloaden.

1, VVD

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Rutte, M. (Mark) (m), 's-Gravenhage
  • 2, van Ark, T. (Tamara) (v), Nieuwerkerk aan den IJssel
  • 3, Hermans, S.T.M. (Sophie) (v), Amsterdam
  • 4, Becker, B. (Bente) (v), 's-Gravenhage
  • 5, Yeşilgöz-Zegerius, D. (Dilan) (v), Amsterdam
  • 6, van 't Wout, B. (Bas) (m), Hoeven
  • 7, Harbers, M.G.J. (Mark) (m), Rotterdam
  • 8, de Vries, A. (Aukje) (v), Leeuwarden
  • 9, Wiersma, A.D. (Dennis) (m), Utrecht
  • 10, Tellegen, O.C. (Ockje) (v), 's-Gravenhage
  • 11, Aartsen, A.A. (Thierry) (m), Breda
  • 12, Heinen, E. (Eelco) (m), 's-Gravenhage
  • 13, Rajkowski, Q.M. (Queeny-Aimée) (v), Utrecht
  • 14, Kamminga, R.J. (Roelien) (v), Groningen
  • 15, El Yassini, Z. (Zohair) (m), Utrecht
  • 16, van Campen, A.A.H. (Thom) (m), Zwolle
  • 17, Paul, M.L.J. (Mariëlle) (v), Amsterdam
  • 18, Erkens, S.P.A. (Silvio) (m), Kerkrade
  • 19, Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m), Raalte
  • 20, Michon-Derkzen, I.J.M. (Ingrid) (v), 's-Gravenhage
  • 21, Valstar, P.J. (Peter) (m), 's-Gravenzande
  • 22, Ellian, U. (Ulysse) (m), Almere
  • 23, Van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m), Amsterdam
  • 24, de Groot, P.C. (Peter) (m), Harderwijk
  • 25, van den Hil, J. (Jacqueline) (v), Goes
  • 26, Minhas, F.B. (Fahid) (m), Schiedam
  • 27, Tielen, J.Z.C.M. (Judith) (v), Utrecht
  • 28, de Kort, A.H.J. (Daan) (m), Veldhoven
  • 29, Heerema, R.J. (Rudmer) (m), Alkmaar
  • 30, Brekelmans, R.P. (Ruben) (m), Oisterwijk
  • 31, van Strien, P.J.T. (Pim) (m), Amsterdam
  • 32, van der Woude, H.H. (Hatte) (v), Delft
  • 33, Idsinga, F.L. (Folkert) (m), Amsterdam
  • 34, de Neef, D. (Daan) (m), Breda
  • 35, Klink, J.J. (Jan) (m), Loosdrecht
  • 36, Regterschot, K. (Kelly) (v), Landgraaf
  • 37, Smals, B.M.G. (Bart) (m), Delft
  • 38, Strolenberg, M.F. (Mark) (m), Hoogeveen
  • 39, Verkuijlen, R. (Ruud) (m), Hilversum
  • 40, Haverkort, E.A. (Erik) (m), Eefde
  • 41, Tabak, M.J.A. (Marinus) (m), Groningen
  • 42, Verbree, D.M. (Dorien) (v), Leiden
  • 43, Bevers, H. (Harry) (m), Leeuwarden
  • 44, Rahimi, H. (Hawre) (m), Weesp
  • 45, Grevink, M. (Martijn) (m), Elsene (Brussel) (BE)
  • 46, Simons, C. (Chris) (m), Middelburg
  • 47, Richardson, S.M. (Simone) (v), Lijnden
  • 48, Bijenhof, Y. (Yvonne) (v), Almelo
  • 49, Patelski, M.J.L. (Max) (m), Maastricht
  • 50, Arends-Drijver, K. (Kathy) (v), Berkel en Rodenrijs
  • 51, van Doeveren, L.N.M. (Laurens) (m), Wassenaar
  • 52, Simons, T.C.N. (Tim) (m), Made
  • 53, Buijsse, M.R.G. (Martijn) (m), Boekel
  • 54, Peters, F.A.J. (Frederik) (m), Lent
  • 55, Bakker, R. (Ronald) (m), Sprang-Capelle
  • 56, Noomen, C.J. (Kees) (m), Amstelveen
  • 57, Vermeulen, S.M.J. (Sanneke) (v), Roosendaal
  • 58, Koebrugge, S.A. (Sabine) (v), Groningen
  • 59, Achterbergh-Copier, M. (Mark) (m), Halfweg
  • 60, Elbertsen, J. (Jenny) (v), Apeldoorn
  • 61, Jacobs, B. (Barry) (m), Bergen op Zoom
  • 62, van Dijk, S. (Saskia) (v), IJsselstein
  • 63, Bellaart, H.M. (Hugo) (m), Bussum
  • 64, Maref, R. (Rebin) (m), Arnhem
  • 65, de Wolff, I. (Ivo) (m), Sint Nicolaasga
  • 66, Groot Bruinderink, L.I. (Laurence) (m), New York (US)
  • 67, Lambers, L.F.J.M. (Lars) (m), Weert
  • 68, Bonnevits-de Jong, L. (Laurine) (v), Berkel en Rodenrijs
  • 69, Nelisse, R.M.L. (Mirjam) (v), Dirksland
  • 70, Rooijmans, E.M.N. (Liesbeth) (v), Apeldoorn
  • 71, Malfait-van Ham, S.S.J. (Sharona) (v), Oud Gastel
  • 72, ten Have, R.H. (René) (m), 's-Gravenhage
  • 73, Matthijsse, H.A. (Henk) (m), Assen
  • 74, Hoen, R.T. (Roelof Theun) (m), Noordwolde
  • 75, Janssen, S.M. (Sander) (m), Hengelo
  • 76, van den Ham-Jaarsma, E. (Edith) (v), Almelo
  • 77, Lauwerysen, F.A. (Filip) (m), Grizane (HR)
  • 78, Bikkers, B.T. (Bart) (m), Vlaardingen
  • 79, Kraanen, C.W. (Kees) (m), Amersfoort
  • 80, van der Weijden, M. (Maarten) (m), Waspik

2, PVV (Partij voor de Vrijheid)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Wilders, G. (Geert) (m), 's-Gravenhage
  • 2, Agema, M. (Fleur) (v), 's-Gravenhage
  • 3, Markuszower, G. (Gidi) (m), Amsterdam
  • 4, de Jong, L.W.E. (Léon) (m), 's-Gravenhage
  • 5, Maeijer, V. (Vicky) (v), Krimpen aan den IJssel
  • 6, Kops, A. (Alexander) (m), Overasselt
  • 7, Bosma, M. (Martin) (m), Amsterdam
  • 8, van Dijck, A.P.C. (Tony) (m), 's-Gravenhage
  • 9, Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v), Venlo
  • 10, Madlener, B. (Barry) (m), Rockanje
  • 11, Fritsma, S.R. (Sietse) (m), 's-Gravenhage
  • 12, van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v), Amstelveen
  • 13, Graus, D.J.G. (Dion) (m), Heerlen
  • 14, de Graaf, M. (Machiel) (m), 's-Gravenhage
  • 15, Mulder, E. (Edgar) (m), Zwolle
  • 16, Beertema, H.J. (Harm) (m), Voorburg
  • 17, de Roon, R. (Raymond) (m), Beek
  • 18, Faber, M.H.M. (Marjolein) (v), Hoevelaken
  • 19, van Aalst, R.R. (Roy) (m), Hengelo
  • 20, van Dijk, E. (Emiel) (m), 's-Gravenhage
  • 21, Jansen, C.A. (Chris) (m), Almere
  • 22, de Vree, J.H. (Henk) (m), Hardinxveld-Giessendam
  • 23, Moinat, N. (Nicole) (v), Purmerend
  • 24, de Winter, D. (Daniëlle) (v), 's-Gravenhage
  • 25, Stöteler, T.S.M. (Sebastiaan) (m), Almelo
  • 26, Heutink, H.D. (Hidde) (m), Enschede
  • 27, van Dijk, A.J.A. (Toon) (m), Almere
  • 28, Pool, J. (Joeri) (m), Kampen
  • 29, Deen, M. (Marco) (m), Zandvoort
  • 30, Wakker, H. (Hendrik) (m), Urk
  • 31, Claassen, R.A.B. (René) (m), Landgraaf
  • 32, Heeren, A.M. (Anthony) (m), Pijnacker
  • 33, Boon, M.C.H. (Maikel) (m), Bergen op Zoom
  • 34, Vlottes, E. (Elmar) (m), Apeldoorn
  • 35, Veltmeijer, E.F. (Erik) (m), Vroomshoop
  • 36, van den Berg, H.F. (Harry) (m), Tilburg
  • 37, Dulfer, T.F. (Tessa) (v), Papendrecht
  • 38, Klaassen, M.H.J. (Thijs) (m), Geleen
  • 39, Smitskam, P. (Peter) (m), Zoetermeer
  • 40, Pfoster, D.D.W. (Daryl) (m), Buchten
  • 41, van den Born, V.H. (Vincent) (m), Den Helder
  • 42, Nagtegaal, S. (Sjors) (m), Utrecht
  • 43, van Dooren, A.C. (Arthur) (m), Nieuwe Pekela
  • 44, Thiadens, F.M. (Folkert) (m), Zevenhuizen
  • 45, Verheij, C. (Coen) (m), Arnhem
  • 46, van der Kammen, P. (Patricia) (v), Tilburg
  • 47, Aardema, M. (Max) (m), Drachten
  • 48, Kruis, A.S. (Sebastian) (m), 's-Gravenhage
  • 49, Housmans, R.W.P.E. (Robert) (m), Born
  • 50, van Strien, G.A. (Gom) (m), Arcen

3, CDA

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Hoekstra, W.B. (Wopke) (m), Bussum
  • 2, Omtzigt, P.H. (Pieter) (m), Enschede
  • 3, Kuik, A. (Anne) (v), Groningen
  • 4, van Dijk, I. (Inge) (v), Gemert
  • 5, Knops, R.W. (Raymond) (m), Hegelsom
  • 6, Heerma, P.E. (Pieter) (m), Purmerend
  • 7, Keijzer, M.C.G. (Mona) (v), Edam
  • 8, Mulder, A.H. (Agnes) (v), Assen
  • 9, van der Molen, H. (Harry) (m), Leeuwarden
  • 10, Werner, L.M. (Lucille) (v), Nederhorst den Berg
  • 11, Geurts, J.L. (Jaco) (m), Voorthuizen
  • 12, Palland-Mulder, H.M. (Hilde) (v), Kampen
  • 13, Peters, W.P.H.J. (René) (m), Oss
  • 14, Boswijk, D.G. (Derk) (m), Kockengen
  • 15, Amhaouch, M. (Mustafa) (m), Panningen
  • 16, van den Berg-Jansen, J.A.M.J. (Joba) (v), Goes
  • 17, Bontenbal, H. (Henri) (m), Rotterdam
  • 18, Slootweg, E.J. (Evert Jan) (m), Bennekom
  • 19, Postma, W.L. (Wytske) (v), 's-Gravenhage
  • 20, Terpstra, J.H. (Julius) (m), Leiden
  • 21, Krul, H.M. (Harmen) (m), Den Helder
  • 22, van den Brink, G. (Bart) (m), Amersfoort
  • 23, Vedder-Monaster, E.C. (Eline) (v), Ruinerwold
  • 24, Meerkerk, C.F. (Frank) (m), Ottoland
  • 25, van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m), Sittard
  • 26, Zwinkels, J.M. (Jantine) (v), Utrecht
  • 27, Jonkers, J.P. (Jaap) (m), Joure
  • 28, Beemsterboer, J.C.J. (Jelle) (m), Tuitjenhorn
  • 29, Tijmstra, E.S. (Eveline) (v), Purmerend
  • 30, Nass, M.J.M.H. (Marieke) (v), Gulpen
  • 31, de Jonge, F.T. (Froukje) (v), Almere
  • 32, van der Tuin-Kuipers, L. (Lea) (v), Kornhorn
  • 33, Bal, M. (Mustafa) (m), Gorinchem
  • 34, de Jong, C.M. (Cees) (m), Hoogblokland
  • 35, van der Wel, P.C. (Piet-Cees) (m), Hardenberg
  • 36, van Steeg, G.C. (Bert) (m), Utrecht
  • 37, Heine, G. (Gabriëlle) (v), Maastricht
  • 38, Dijkman, M.C.T.H. (Michiel) (m), Rotterdam
  • 39, Nunez Queija, R. (Rudesindo) (m), Heemskerk
  • 40, Mous, I.E. (Inge Emilie) (v), Amsterdam
  • 41, van de Vijver-van Deursen, P.E.M. (Patricia) (v), Sluis
  • 42, van Rossum, H. (Huibert) (m), Gouda
  • 43, de Vries, D. (Douwe) (m), Hallum
  • 44, ter Braak, B.A.J. (Bo) (v), Borne
  • 45, van Asselt, E.J. (Evert Jan) (m), Houten
  • 46, Reesink, M.J.B.B. (Martin) (m), Borne
  • 47, van Dam, C.J.L. (Chris) (m), 's-Gravenhage
  • 48, ter Laak, I. (Ingeborg) (v), Zoetermeer
  • 49, Klein, K.P. (Karsten) (m), 's-Gravenhage
  • 50, Grapperhaus, F.B.J. (Ferd) (m), Amsterdam
  • 51, Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v), Goor
  • 52, Splinter, A. (Antoon) (m), Well
  • 53, Franssen-Muijtjens, E.L.M. (Ellie) (v), Voerendaal
  • 54, Verhaegh, T.W.G. (Tom) (m), Velden
  • 55, Waajen-Crins, A.P.H. (Angely) (v), Roermond
  • 56, Diederen, R. (Ralph) (m), Beek
  • 57, Thielen, A.H.M. (Anne) (v), Venray
  • 58, Geraats, J.M.L. (Johan) (m), Baexem
  • 59, Geelen, T.E.C. (Tessa) (v), Weert
  • 60, Schroeder, H.J.G. (Harold) (m), Kerkrade

4, D66

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Kaag, S.A.M. (Sigrid), 's-Gravenhage
  • 2, Jetten, R.A.A. (Rob), Ubbergen
  • 3, Bergkamp, V.A. (Vera), Amsterdam
  • 4, Paternotte, J.M. (Jan), Leiden
  • 5, Sjoerdsma, S.W. (Sjoerd Wiemer), 's-Gravenhage
  • 6, Belhaj, S. (Salima), Rotterdam
  • 7, Van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven), 's-Gravenhage
  • 8, de Groot, T.C. (Tjeerd), Haarlem
  • 9, van der Werf, J.J. (Hanneke), 's-Gravenhage
  • 10, Boucke, R.M. (Raoul), Rotterdam
  • 11, van Meenen, P.H. (Paul), Leiden
  • 12, Vijlbrief, J.A. (Hans), Woubrugge
  • 13, van der Laan, J.M.P. (Jeanet), Lisse
  • 14, Sneller, J.C. (Joost), 's-Gravenhage
  • 15, Paulusma, W. (Wieke), Groningen
  • 16, Boulakjar, F. (Faissal), Teteringen
  • 17, Kat, H. (Hülya), Amsterdam
  • 18, Smeets, S.F.J. (Sidney), Amsterdam
  • 19, Raemakers, R. (Rens), Neer
  • 20, Wuite, J. (Jorien), Sint Maarten (SX)
  • 21, Hagen, K.B. (Kiki), Mijdrecht
  • 22, van Ginneken, L.M. (Lisa), Amsterdam
  • 23, Hammelburg, A.R. (Alexander), Amsterdam
  • 24, de Jong, R.H. (Romke), Gorredijk
  • 25, van Beukering-Huijbregts, M.J.T.G. (Marijke), IJsselstein
  • 26, Podt, A. (Anne-Marijke), Utrecht
  • 27, Sahla, F. (Fonda), 's-Gravenhage
  • 28, Dekker-Abdulaziz, H. (Hind), Utrecht
  • 29, Warmerdam, S. (Sjoerd), Amsterdam
  • 30, Türkkol, N. (Nazmi), Amsterdam
  • 31, Teunissen, J.C.M. (Hans), Breda
  • 32, van Breugel, C. (Carline), Amsterdam
  • 33, Nunnely, J.M. (Joan), Rotterdam
  • 34, Çimen, M. (Meyrem), Haarlem
  • 35, ten Dolle, L. (Loes), Winterswijk
  • 36, Mathlouti, M. (Mahjoub), Leidschendam-Voorburg
  • 37, Kuijper, D.J. (David), 's-Gravenhage
  • 38, van der Meulen-Kwakernaak, L.M. (Marleen), Gorssel
  • 39, Beukeboom, M.J.M. (Marcel), Wassenaar
  • 40, de Vries-Chang, Y.J. (Ojanne), Heerenveen
  • 41, Wilkeshuis, K. (Kirsten), 's-Gravenhage
  • 42, Warmenhoven, S.J.E. (Stijn), 's-Gravenhage
  • 43, Bakker, W. (Wybren), Diepenveen
  • 44, van Opstal, M.F. (Marc), Wemeldinge
  • 45, Vellinga-Beemsterboer, M.C.A. (Marieke), Boazum
  • 46, Lust, M.J. (Marja), Amsterdam
  • 47, Paauw, S.N.C. (Sonja), Zwolle
  • 48, Bel, C.I. (Christine), Delft
  • 49, Kutlu, S. (Suat), Eindhoven
  • 50, Kuipers, J.J.M. (Robert), Sittard-Geleen
  • 51, de Roon, R.C.J. (Robin), Rotterdam
  • 52, Bekhuis, G.J.M. (Gabriëlle), Monnickendam
  • 53, Stevens, S.A.W. (Stef), Helmond
  • 54, Loor, M.E. (Marion), Amsterdam
  • 55, Vemer, P. (Pepijn), Eelderwolde
  • 56, Lalta, V.D. (Vinesh), 's-Gravenhage
  • 57, Girjasing, R. (Rosita), Rijswijk
  • 58, Hofland, R.P. (Rob), Amsterdam
  • 59, Tiemens, C.E.F.J. (Constance), Woerden
  • 60, Geoffroy, E.C. (Eli), Almere
  • 61, Berckenkamp, S.B. (Sarah), Amsterdam
  • 62, Neijenhuis, L.J.M.W. (Laura), Rotterdam
  • 63, de Leeuw, B. (Bas), Vorden
  • 64, Ceca, G. (Gjin), Wageningen
  • 65, Laurijssens-van Engelenhoven, E.F.C.N. (Emma), Etten-Leur
  • 66, da Silva Marcos, T.M. (Teresa), IJmuiden
  • 67, Zwetsloot, M.A.C. (Monique), Wageningen
  • 68, van Peski, C.J. (Caecilia), Tilburg
  • 69, Huertas Mulckhuyse, R.R.A. (Rosanna), Velp
  • 70, Elmaci, J. (Yasin), Leerdam
  • 71, van Dun, C.M. (Corine), Utrecht
  • 72, Vaessen, L.A.P. (Leon), Sittard
  • 73, Jenneskens, M.T.P. (Marlou), Maastricht
  • 74, Thuis, P.T.H.J. (Peter), Sittard-Geleen
  • 75, Koşer-Kaya, F. (Fatma), Amersfoort
  • 76, van de Ven, J. (Jan), Venray
  • 77, Schaake, M.R. (Marietje), Amsterdam
  • 78, Chaban, S. (Sumer), Hoorn
  • 79, van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje), Rijswijk
  • 80, Ollongren, K.H. (Kajsa), Amsterdam

5, GROENLINKS

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Klaver, J.F. (Jesse), 's-Gravenhage
  • 2, de Jonge van Ellemeet, C.E. (Corinne), Abcoude
  • 3, van der Lee, T.M.T. (Tom), Amsterdam
  • 4, Bromet, L. (Laura), Monnickendam
  • 5, Maatoug, S. (Senna), Leiden
  • 6, Snels, B.A.W. (Bart), Utrecht
  • 7, Kröger, S.C. (Suzanne), Amsterdam
  • 8, Smeulders, P.H.M. (Paul), Leidschendam-Voorburg
  • 9, Bouchallikh, K. (Kauthar), Amsterdam
  • 10, Westerveld, E.M. (Lisa), Nijmegen
  • 11, Ranshuijsen, A.B. (April), Nijmegen
  • 12, van den Berge, C.N. (Niels), 's-Gravenhage
  • 13, Harijgens, A. (Andrew), Bergen op Zoom
  • 14, Vissenberg, L. (Laura), Amsterdam
  • 15, Gabriëls, G.J.W. (Geert), Weert
  • 16, Hirsch, D.H. (Daniëlle), Amsterdam
  • 17, Özütok, N. (Nevin), Amsterdam
  • 18, Bennett, S. (Stephanie), Groningen
  • 19, Thijssen, N.C. (Noortje), Amsterdam
  • 20, Postma, J.P. (Jeroen), Rotterdam
  • 21, Blom, S.R.H. (Simion), Amsterdam
  • 22, van den Nieuwenhuijzen, T.J.H. (Tom), Utrecht
  • 23, Alouani, R. (Raja), Haarlem
  • 24, Ateş, S. (Serpil), 's-Gravenhage
  • 25, Roijackers, H.I. (Hagar), 's-Hertogenbosch
  • 26, Brakel, M.J. (Mark), Rotterdam
  • 27, de Jong, D.S. (Dorrit), Amsterdam
  • 28, Toub, S. (Samir), Eindhoven
  • 29, Janssen, A.P.A.M. (Astrid), Amersfoort
  • 30, Hyder, I.F. (Imran), Leiden
  • 31, Niezen, H. (Hilde), Gouda
  • 32, Zwanenberg, P. (Pepijn), Utrecht
  • 33, Boshove, R. (Romano), Hardenberg
  • 34, Yemane, M. (Milka), Amsterdam
  • 35, Doppen, M. (Martine), Amsterdam
  • 36, Deldjou Fard, G. (Melody), Utrecht
  • 37, Kok, C.W. (Colin), Wierden
  • 38, Elahi, M.J. (Jaswina), 's-Gravenhage
  • 39, Scally, T.M. (Tara), Utrecht
  • 40, Amessas, M. (Mohamed), Huizen
  • 41, Jansen, L. (Leoni), Westbeemster
  • 42, Homan, N. (Nienke), Groningen
  • 43, Kahya, U. (Ufuk), 's-Hertogenbosch
  • 44, Gielen, A. (Anouk), Amsterdam
  • 45, Renkema, W.J.T. (Wim-Jan), Steenwijk
  • 46, Schmitz, K. (Kim), Sittard-Geleen
  • 47, Dibi, T. (Tofik), Amsterdam
  • 48, Chakor, G. (Glimina), Groningen
  • 49, Corton, E. (Eric), Amsterdam
  • 50, van Ojik, A. (Bram), Amsterdam

6, SP (Socialistische Partij)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Marijnissen, L.M.C. (Lilian) (v), Oss
  • 2, Leijten, R.M. (Renske) (v), Haarlem
  • 3, Alkaya, M.Ö. (Mahir) (m), Amsterdam
  • 4, van Nispen, M. (Michiel) (m), Breda
  • 5, Hijink, H.P.M. (Maarten) (m), Amersfoort
  • 6, Beckerman, S.M. (Sandra) (v), Groningen
  • 7, Kwint, J.P. (Peter) (m), Amsterdam
  • 8, van Kent, B. (Bart) (m), 's-Gravenhage
  • 9, van Dijk, J.J. (Jasper) (m), Utrecht
  • 10, Dijk, J.P. (Jimmy) (m), Groningen
  • 11, Biharie, S. (Sunita) (v), Apeldoorn
  • 12, Drost, H. (Hanne) (v), 's-Gravenhage
  • 13, Temmink, N.G.J. (Nicole) (v), Zwolle
  • 14, Memiş, M. (Murat) (m), Eindhoven
  • 15, Dobbe, S.E.M. (Sarah) (v), Arnhem
  • 16, Boerwinkel, E.M.J. (Hans) (m), Doetinchem
  • 17, Feenstra, F. (Fenna) (v), Groningen
  • 18, de Ridder, N. (Nina) (v), Beverwijk
  • 19, Futselaar, F.W. (Frank) (m), Zwolle
  • 20, Peterse, B. (Bert) (m), Rotterdam
  • 21, Stoutjesdijk, M.J. (Martijn) (m), Zaltbommel
  • 22, Bakker, N.T. (Tiers) (m), Amsterdam
  • 23, Clemens, J.M.M. (Jordy) (m), Heerlen
  • 24, Murawski, S.A. (Sara) (v), Amsterdam
  • 25, Elfrink, G.E. (Gerrie) (m), Arnhem
  • 26, Hoekstra, A.J. (Arnout) (m), Vlaardingen
  • 27, Verschuren, M.M.R.F. (Michel) (m), Breda
  • 28, van Rossum, L. (Lieke) (v), Delft
  • 29, van Aelst, R. (Lies) (v), Gorinchem
  • 30, Roovers, B.F.C. (Bram) (m), 's-Hertogenbosch
  • 31, Piepers, M.C. (Marloes) (v), Nijmegen
  • 32, Flentge, E.A. (Erik) (m), Amsterdam
  • 33, van Hooft, J.W.H. (Hans) (m), Nijmegen
  • 34, van den Broek, A.G.A. (Eric) (m), Boxtel
  • 35, van de Kolk, I.A.H. (Iris) (v), Alphen aan den Rijn
  • 36, van den Hout, S.G. (Sebastiaan) (m), Rijswijk
  • 37, van Halm, T. (Thomas) (m), Leiden
  • 38, de Vreede, D.F.B. (David) (m), Almere
  • 39, Gerkens, A.M.V. (Arda) (v), Haarlem
  • 40, Zeegers, S.J. (Spencer) (m), Uden
  • 41, Goossens, C.F.P.M. (Anja) (v), Bergen op Zoom
  • 42, Heijmans, N.G.L. (Nico) (m), 's-Hertogenbosch
  • 43, de Leeuw, M. (Marianne) (v), Goes
  • 44, Swinkels, H.A.J.M. (Henri) (m), Vught
  • 45, Smeets, C.A.H. (Cynthia) (v), Heerlen
  • 46, Vervoort, A.P.M.A. (Alexander) (m), Belfeld
  • 47, de Vries, E. (Erik) (m), Helmond
  • 48, Stroosnijder, S. (Sem) (m), Oost-Souburg
  • 49, van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m), Amsterdam
  • 50, Roemer, E.G.M. (Emile) (m), Sambeek

7, Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Ploumen, E.M.J. (Lilianne) (v), Amsterdam
  • 2, Arib, K. (Khadija) (v), Amsterdam
  • 3, Nijboer, H. (Henk) (m), Groningen
  • 4, Kuiken, A.H. (Attje) (v), Breda
  • 5, Piri, K.P. (Kati) (v), 's-Gravenhage
  • 6, Thijssen, J. (Joris) (m), Muiderberg
  • 7, Kathmann, B.C. (Barbara) (v), Rotterdam
  • 8, van Dijk, G.J. (Gijs) (m), Den Burg
  • 9, de Hoop, H.E. (Habtamu) (m), Easterein
  • 10, Mutluer, S. (Songül) (v), Zaandam
  • 11, Mohandis, M. (Mohammed) (m), Gouda
  • 12, van den Hul, K.A.E. (Kirsten) (v), 's-Gravenhage
  • 13, Bushoff, T.J. (Julian) (m), Groningen
  • 14, Bisseswar, K.J.R. (Kavish) (m), Beijing (CN)
  • 15, Brand, C.J.M. (Charlotte) (v), Nijmegen
  • 16, Mbarki, S. (Sofyan) (m), Amsterdam
  • 17, Tseggai, M. (Mikal) (v), 's-Gravenhage
  • 18, van Bruggen, B.M. (Bart) (m), Utrecht
  • 19, Oosterbaan, C. (Christa) (v), West-Terschelling
  • 20, Oomen, B.M. (Barbara) (v), Middelburg
  • 21, Oosting, I. (Inge) (v), Elim
  • 22, Kuntzelaers, J.J.M. (Jasper) (m), Venlo
  • 23, Biemans, M.S. (Mirthe) (v), Utrecht
  • 24, van Neerbos, M. (Matthijs) (m), Rotterdam
  • 25, Akdogan, A. (Alptekin) (m), Houten
  • 26, Gamri, A. (Attiya) (v), Overveen
  • 27, Vrolijks, I.L. (Iris) (v), Maassluis
  • 28, Nessar, A. (Abassin) (m), Almere
  • 29, van den Bos, M.J.A. (Maarten) (m), Bemmel
  • 30, Abdi, F. (Fatihya) (v), Amsterdam
  • 31, Peters, S.J.M. (Stan) (m), 's-Hertogenbosch
  • 32, Vromans, L.J.M. (Lenna) (v), Heemstede
  • 33, Tselms, R.V. (Rebekka) (v), Amsterdam
  • 34, Buitendam, M.S. (Marcelle) (v), Vinkeveen
  • 35, Ypma, L. (Loes) (v), Woerden
  • 36, Soetekouw, J.A. (Jerzy) (m), Almere
  • 37, Bijlsma, J.S. (Bas) (m), Amsterdam
  • 38, van Duijn, E.M. (Marieke) (v), Haarlem
  • 39, de Kock, J.C.M. (Joke) (v), Terheijden
  • 40, Torunoglu, Y. (Yasin) (m), Eindhoven
  • 41, Selman, A. (Aya) (v), Almere
  • 42, Newsome, M. (Marc) (m), Leiden
  • 43, Hümmels, Y.A. (Yara) (v), Enschede
  • 44, Eestermans, M. (Marco) (m), Kloetinge
  • 45, Zwiers, P.A. (Peter) (m), 2e Exloërmond
  • 46, Emmelkamp, M.D. (Michiel) (m), Amsterdam
  • 47, Asante, A.A. (Amma) (v), Badhoevedorp
  • 48, van Leusden-Brüning, M.Y. (Merle) (v), Brunssum
  • 49, Fokke, H. (Manon) (v), Maastricht
  • 50, Smeets, J.A.P. (Jan) (m), Sittard

8, ChristenUnie

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Segers, G.M. (Gert-Jan) (m), Amersfoort
  • 2, Schouten, C.J. (Carola) (v), Rotterdam
  • 3, Bikker, M.H. (Mirjam) (v), Gouda
  • 4, Ceder, D.G.M. (Don) (m), Amsterdam
  • 5, Grinwis, P.A. (Pieter) (m), 's-Gravenhage
  • 6, van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v), Groningen
  • 7, Bruins, E.E.W. (Eppo) (m), Ermelo
  • 8, Drost, N. (Nico) (m), Rhenen
  • 9, Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m), Nieuwendijk
  • 10, van Drongelen, D.J. (Dirjanne) (v), Ede
  • 11, Visser, F.C. (Frank) (m), Haarlem
  • 12, Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v), Amersfoort
  • 13, Tijhof, B.D. (Bert) (m), Rijssen
  • 14, Chirino, C.C. (Bina) (v), Utrecht
  • 15, Koffeman-Kramer, J. (Johanna) (v), Urk
  • 16, Rots, D.G. (Gerdien) (v), Zwolle
  • 17, te Rietstap, A.H. (Alwin) (m), Bergentheim
  • 18, Hart, E.J. (Efraïm) (m), Amsterdam
  • 19, Niesink, C.C.M. (Carlijn) (v), Wirdum
  • 20, Bent, G.J.W. (Gert Jan) (m), Smilde
  • 21, van Wageningen, E. (Elly) (v), Lelystad
  • 22, Verburg, J.H. (Jan Henk) (m), Goes
  • 23, Heuvelink, M.E.C. (Marijke) (v), Drunen
  • 24, Holtman, T.S. (Tobias) (m), Aalten
  • 25, Jongman-Mollema, I.M. (Inge) (v), Groningen
  • 26, van der Mooren, F.C.T. (Francis) (v), Eys
  • 27, Bouwman, A.G.A. (Andries) (m), Leeuwarden
  • 28, Visser, H.W. (Marieke) (v), Rijnsburg
  • 29, Kumar, A.D.J.M. (Anil) (m), Zoetermeer
  • 30, Palland, A.S. (Arend) (m), Hattem
  • 31, Meijer-IJtsma, H. (Hadassa) (v), Enschede
  • 32, van Arnhem, T.G.J. (Thomas) (m), Rotterdam
  • 33, Veldkamp-Magré, M.A. (Maroeska) (v), Elburg
  • 34, Huisman, S.S. (Sander) (m), Amsterdam
  • 35, Bloem, B.G. (Ben) (m), Apeldoorn
  • 36, Kamstra-van Dam, T. (Tirtsa) (v), Vianen
  • 37, de Haan-de Jong, M.E. (Thera) (v), Gouda
  • 38, van den Heuvel, L. (Lubbert) (m), Putten
  • 39, Kaper-Hartenberg, E.T. (Esther) (v), Kortenhoef
  • 40, Vermin, M.A.F. (Marco) (m), Bennekom
  • 41, Steenbergen, D.F. (Daphne) (v), Gouda
  • 42, Paas, J.C. (Cees) (m), Sliedrecht
  • 43, Nede, N.N. (Nathalie) (v), Arnhem
  • 44, van Dorp, H.W. (Henk Willem) (m), Zoetermeer
  • 45, Blok, F. (Frans) (m), Haarlem
  • 46, Westerduin-de Jong, A. (Anne) (v), Doorn
  • 47, van Dijk, E.J. (Els) (v), Veenendaal
  • 48, de Groot, G.J. (Jurjen) (m), Amersfoort
  • 49, Kollenstaart, M.J. (Mirjam) (v), Goudriaan
  • 50, Stoorvogel, H. (Henk) (m), Zwolle

9, Partij voor de Dieren

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Ouwehand, E. (Esther), Leiden
  • 2, Teunissen, C. (Christine), 's-Gravenhage
  • 3, Vestering, L. (Leonie), Almere
  • 4, Wassenberg, F.P. (Frank), Geleen
  • 5, van Raan, L. (Lammert), Amsterdam
  • 6, van Esch, E.M. (Eva), Utrecht
  • 7, Akerboom, E.S. (Eva), Amsterdam
  • 8, Plusquin, P.S.M.L. (Pascale), Heerlen
  • 9, van Heuven, M. (Maarten), Utrecht
  • 10, van Lammeren, J.F.W. (Johnas), Amsterdam
  • 11, van der Wel, M.C. (Marco), Rijsbergen
  • 12, Kostić, I. (Ines), Hilversum
  • 13, van der Veer, L.R. (Luuk), Apeldoorn
  • 14, van Viegen, A.H.K. (Carla), Pijnacker
  • 15, de Wrede, K. (Kirsten), Groningen
  • 16, van Hassel, F. (Falco), Wageningen
  • 17, de Groot, L.C.M. (Leo), Arnhem
  • 18, Hollebeek, J.P. (Jaap), Oostzaan
  • 19, Barker, R.N. (Robert), 's-Gravenhage
  • 20, Travaille, A. (Anjo), Utrecht
  • 21, Rozema, J.G. (Jaap), Rotterdam
  • 22, Pallandt, C.M.J. (Cynthia), Breda
  • 23, Gerritsen, L. (Leonie), 's-Gravenhage
  • 24, Vlasveld, A.I. (Anne-Miep), Tilburg
  • 25, Janssens, T.A.O. (Trees), Middelburg
  • 26, Onderdelinden, S.E. (Suzanne), Delft
  • 27, Visser, J. (Janine), Alkmaar
  • 28, van der Pluijm, L.C. (Lester), Culemborg
  • 29, de Groot, C. (Caroline), Warten
  • 30, Kuijer, B. (Bart), Beuningen
  • 31, Peeks, S.J. (Siska), Assen
  • 32, Veenstra, M. (Marjolijn), Almere
  • 33, Raat, L. (Lianne), Leiden
  • 34, Pechler, W.I. (Wesley), Groningen
  • 35, Folkerts, L. (Luuk), Wijhe
  • 36, van der Steen, M.F. (Mensje), Amsterdam
  • 37, Hassouni, M. (Maryam), Amsterdam
  • 38, Meijer, E.R. (Eva), Landsmeer
  • 39, Dumon Tak, M.A. (Bibi), Zuiderwoude
  • 40, Boom, M. (Miryanna), Amsterdam
  • 41, van Veen, B. (Babette), Bilthoven
  • 42, van Grinsven, C. (Chatilla), Rosmalen
  • 43, Parinussa, N.A.C. (Naphassa), Utrecht
  • 44, Knooihuizen, W.H.N. (Klaas), Amsterdam
  • 45, Stok, B.I. (Barbara), Groningen
  • 46, Kuijer, G. (Guus), Alkmaar
  • 47, Nuijens, A.A.C. (Anoek), Amsterdam
  • 48, Stel, L.S.C. (Lisa), Amsterdam
  • 49, Corbijn van Willenswaard, A.J.G. (Anton), Amsterdam
  • 50, Thieme, M.L. (Marianne), Heveadorp

10, 50PLUS

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, den Haan, N.L. (Liane) (v), Woerden
  • 2, Brood, R.G. (Raymond) (m), Heemstede
  • 3, Verkoelen, P.J.H.D. (Ellen) (v), Rotterdam
  • 4, Nijkamp, M.O. (Martin) (m), Bloemendaal
  • 5, van Tilborg, H.C.A.M. (Henk) (m), Tilburg
  • 6, Haasnoot, J.H. (Jaap) (m), Katwijk
  • 7, van Rooij, M.G.J.H. (Marc) (m), Almere
  • 8, van Acquoij, R.H. (Ruud) (m), Eindhoven
  • 9, van Reenen, R. (Ron) (m), IJsselstein
  • 10, Sanders, N. (Noëlle) (v), Amersfoort
  • 11, Leerkes, A.G.M. (Alfons) (m), Wilnis
  • 12, Verschuur-Otter, L.L. (Linda) (v), Slagharen
  • 13, Brouwers, J.F.X.M. (Jan Frans) (m), Son en Breugel
  • 14, Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m), 's-Gravenhage
  • 15, Willemse, W. (Willem) (m), Vlissingen
  • 16, Lammertink, A.G.H.M. (Ton) (m), Zoetermeer
  • 17 Hernández, A. (Adriana) (v), 's-Hertogenbosch
  • 18 van Est, A.M.B. (Bennie) (m), Maastricht
  • 19 Bongers, J.W.M. (Hans) (m), Heesch
  • 20 van Engelen, J.R.J. (John) (m), Nieuwegein
  • 21 Hessing, J.C. (Johan) (m), Axel
  • 22 Maarschalk Meijer, E.M.N. (Nicoline) (v), Amsterdam
  • 23 Vlak, H.T.N.M. (Hans) (m), Bergen op Zoom
  • 24 ten Cate, H.J. (Hylke) (m), Haarlem
  • 25 de Vos, N. (Nico) (m), Julianadorp
  • 26 Lodder, L.H.B. (Leendert) (m), Putten
  • 27 Veeze, C.E. (Chris) (m), Leek
  • 28 Hoppenbrouwers, T.M.J. (Theo) (m), Eindhoven
  • 29 Mol, F.J. (Frans) (m), Helmond
  • 30 Taks, J.P.W.A.A.M. (Joep) (m), Breda
  • 31 van Lier, P.W. (Peter) (m), Breda
  • 32 Nota, H.D. (Herman) (m), Parrega
  • 33 Timmerman, G. (Gerard) (m), Ter Idzard
  • 34 Crouwel, F.W.N. (Frans) (m), Terneuzen
  • 35 Franse, A.H. (Ad) (m), Goes
  • 36 Verboom, C.J.A. (Coen) (m), Kampen
  • 37 Dekker, W.C. (Willem) (m), Hoofddorp
  • 38 van Es, J.W. (Jan-Willem) (m), Amsterdam
  • 39 Schuurman, G. (Gijs) (m), Hardenberg
  • 40 Sazias, L. (Leonie) (v), Hilversum

11, Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1 van der Staaij, C.G. (Kees) (m), Benthuizen
  • 2 Stoffer, C. (Chris) (m), Elspeet
  • 3 Bisschop, R. (Roelof) (m), Veenendaal
  • 4 Flach, A.J. (André) (m), Hendrik-Ido-Ambacht
  • 5 van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m), Benthuizen
  • 6 van den Berg, W. (Wouter) (m), Houten
  • 7 Schipaanboord, G.P. (Geert) (m), Leiderdorp
  • 8 Lukasse, J. (Johnny) (m), Goes
  • 9 Kloosterman, J. (Jan) (m), Apeldoorn
  • 10 Middelkoop, P.N. (Nathanaël) (m), Urk
  • 11 Rijneveld, A. (Arie) (m), Werkendam
  • 12 Slingerland, M. (Maarten) (m), Genemuiden
  • 13 van Duijn, W.J. (Wim) (m), Katwijk
  • 14 Both, D.D. (Dick) (m), Veenendaal
  • 15 van der Maas, A.J. (Harry) (m), Aagtekerke
  • 16 Tanis, J.P. (Hans) (m), Sliedrecht
  • 17 Bosma, E.G. (Ewart) (m), Rijssen
  • 18, Veldman, J.D. (Joost) (m), Dordrecht
  • 19, Oosterwijk, C.A. (Marco) (m), Krimpen aan den IJssel
  • 20, de Knegt, L. (Leendert) (m), Barneveld
  • 21, van Leeuwen, G.R. (Gert) (m), Opheusden
  • 22, Bakker, T. (Tom) (m), Driezum
  • 23, Kok, W.H. (Wim) (m), Middelburg
  • 24, van Westreenen, S. (Steven) (m), Kesteren
  • 25, Noordergraaf, P.T. (Peter) (m), Werkendam
  • 26, Dorst, A.I.G. (Ad) (m), Yerseke
  • 27, Boersma, A. (Ardjan) (m), Papendrecht
  • 28, Kuijers, J. (Jan) (m), Staphorst
  • 29, van der Wind, H.J. (Henk) (m), Maarsbergen
  • 30, van de Waerdt, C.J. (Rick) (m), Ridderkerk
  • 31, Bulten, H.G. (Henk) (m), Doetinchem
  • 32, Versteeg, A. (Arnold) (m), Wekerom
  • 33, Kisteman, L. (Lambert) (m), De Klomp
  • 34, Proos, A.J. (Arnoud) (m), Barendrecht

12, DENK

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Azarkan, F. (Farid) (m), Culemborg
  • 2, Kuzu, T. (Tunahan) (m), Rotterdam
  • 3, van Baarle, S.R.T. (Stephan) (m), Rotterdam
  • 4, Mohamed-Hoesein, N.D.Z.R. (Natasha) (v), Rotterdam
  • 5, Zemouri, C. (Charifa) (v), Amsterdam
  • 6, Carrilho, I.L.E. (Isaura) (v), Amsterdam
  • 7, Erdoğan, A. (Ahmet) (m), Rotterdam
  • 8, Icar, N. (Nur) (m), 's-Gravenhage
  • 9, Sariakçe, D. (Enes) (m), Enschede
  • 10, Polat-Işıktaş, G. (Gürcü) (v), Schiedam
  • 11, Heikamp-El Khoulati, M. (Mandy) (v), Veenendaal
  • 12, Ergin, D.A. (Doğukan) (m), Schiedam
  • 13, Kaya, A. (Ahmet) (m), Deventer
  • 14, Ghazi, M.I. (Ibrahim) (m), Amsterdam
  • 15, Smit, P.S.M. (Paulina) (v), Valkenburg
  • 16, Khedoe, M.A. (Arief) (m), Almere
  • 17, Belfor, D.E. (Dennis) (m), Rotterdam
  • 18, El Boussaïdi, O. (Omar) (m), Almere
  • 19, Everduim, M.P. (Marcel) (m), Rotterdam
  • 20, Çoban, A.T. (Taha) (m), Enschede
  • 21, El Hadioui, A. (Ahmed) (m), 's-Gravenhage

13, Forum voor Democratie

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Baudet, T.H.P., Amsterdam
  • 2, van Haga, W.R., Haarlem
  • 3, Ephraim, O.R., Amsterdam
  • 4, Smolders, H.A.J., Tilburg
  • 5, Kerseboom, S., Maastricht
  • 6, van Meijeren, G.F.C., 's-Gravenhage
  • 7, Jansen, F.J.H., 's-Gravenhage
  • 8, van Houwelingen, P., 's-Gravenhage
  • 9, Dekker, R.J., Amsterdam
  • 10, Vastenhouw, J., Ilpendam
  • 11, de Kok, A., Noordeinde Gld
  • 12, Boom, D.A.G., Barendrecht
  • 13, van den Oetelaar, J.C.M., Schijndel
  • 14, de Lange, A.K., Lelystad
  • 15, Jong, S.J., 's-Gravenhage
  • 16, de Groot, S.W.A., Voorhout
  • 17, Bakir, A., Enschede
  • 18, Osseweijer, D., Groningen
  • 19, Dieudonné, C.A., Châtel-St-Denis (CH)
  • 20, Bos, M., Middelburg
  • 21, Jousma, E., Menaam
  • 22, Koopmans-van der Veen, W.J., Tytsjerk
  • 23, Chevalier, Y.A., Alphen aan den Rijn
  • 24, de Keijzer, R.A., Amsterdam
  • 25, Cornelissen, L., Eindhoven
  • 26, van der Werf, B.J., Groningen
  • 27, van der Pol, S.M., 's-Gravenhage
  • 28, Rotmans, T.H., Arnhem
  • 29, Velzing, H., Klazienaveen
  • 30, van der Velden, M.A.J., Almere
  • 31, Kuijer, A., Cagnes sur Mer (FR)
  • 32, van Essen, A.J.H., Gouda
  • 33, Walravens, F.C., Hulst
  • 34, Klazinga, C.B., Deventer
  • 35, Driessen, R.B., Reuver
  • 36, Verbraak, W.F., Roosendaal
  • 37, van der Knoop, J.F., Zandvoort
  • 38, Bos, J., Bovensmilde
  • 39, Jeelof, G.W.D., Oud-Beijerland
  • 40, Talsma, J., Dokkum
  • 41, van der Voort, J.A., Hellevoetsluis
  • 42, Dessing, J., Zaandam
  • 43, Vermaas, P.C., Vaassen
  • 44, Mink, P.J., Hillegom
  • 45, Verstegen, P.J.T., Vierlingsbeek
  • 46, Mulder, G.J., Migues (UY)
  • 47, Hugenholtz, J.B.T., Maasmechelen (BE)
  • 48, Staartjes, R.J., Blaricum
  • 49, van Schijndel, A.H.J.W., Amsterdam
  • 50, Frentrop, P.M.L., Bloemendaal

14, BIJ1

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Simons, S.H. (Sylvana) (v), Duivendrecht
  • 2, Gario, Q.T. (Quinsy) (m), Amsterdam
  • 3, Timmer, R.S.Y. (Rebekka) (v), Hilversum
  • 4, Chedda, J.C.R.M. (Jeanette) (v), Delft
  • 5, Landbrug, D.R. (Daryll) (m), Amsterdam
  • 6, de Jong, M.S.S. (Michantely) (v), Rotterdam
  • 7, Fokkens, L.M. (Lennon) (m), Haarlem
  • 8, Altmiş, N.E. (Nihâl) (v), Eindhoven
  • 9, Luhrs, Y. (Yvette) (v), Amsterdam
  • 10, Kramer, P. (Petra) (v), Drachten
  • 11, Gal, Y. (Yuval) (m), 's-Gravenhage
  • 12, Mijland, B. (Bart) (m), Utrecht
  • 13, Charles, L.M.S. (Lysanne) (v), Saba
  • 14, Carels, M.S. (Miko) (m), Zoetermeer
  • 15, Miskin, V.R. (Vayhishta) (v), Amsterdam
  • 16, Wekker, G.D. (Gloria) (v), Amsterdam
  • 17, Nzume, A.S. (Anousha) (v), New York (US)
  • 18, Vrede, R.I. (Romana) (v), Rotterdam

15, JA21

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Eerdmans, B.J. (Joost) (m), Rotterdam
  • 2, Pouw-Verweij, N.J.F. (Nicki) (v), Maarssen
  • 3, Eppink, D.J. (Derk Jan) (m), 's-Gravenhage
  • 4, Goudzwaard, M. (Maarten) (m), Leeuwarden
  • 5, Berlijn, S.A. (Stefan) (m), Utrecht
  • 6, Baten, L.C.C. (Leon) (m), Krimpen aan den IJssel
  • 7, Vogelaar, J.C.P. (Jan Cees) (m), Lelystad
  • 8, Potjer, Y.V. (Yael) (m), Utrecht
  • 9, Hoogeveen, M.P. (Michiel) (m), Leiden
  • 10, Soltani, M. (Maryam) (v), Moordrecht
  • 11, Rutjens, W.H.A. (Willem) (m), 's-Hertogenbosch
  • 12, van Schaik, E. (Esther) (v), Rotterdam
  • 13, Sandmann, M.P.C. (Matthijs) (m), Rotterdam
  • 14, Blinde, T.P. (Thomas) (m), Roden
  • 15, Van Hoecke, E.A.A. (Eelco) (m), Heikant
  • 16, Andriese, M. (Mieke) (v), Zaventem (BE)
  • 17, Burlet, R.J.H. (Ruud) (m), Geleen
  • 18, Almekinders, J.J. (Johan) (m), Enschede
  • 19, Ransijn, G.J.C. (Gert-Jan) (m), Zeewolde
  • 20, Weijers, W.J.A. (Wouter) (m), Zeist
  • 21, Copinga, S. (Swier) (m), Groningen
  • 22, Mulder, C. (Elly) (v), Leiden
  • 23, Zoutendijk, R.A. (Ronald) (m), Wassenaar
  • 24, Ceulemans, S. (Simon) (m), Rotterdam
  • 25, van Wely, L.F.A.M. (Loek) (m), Oss
  • 26, Blijlevens, R.P. (Roy) (m), Hulsberg
  • 27, Eversdijk, X. (Xander) (m), Hulst
  • 28, Roos, R.B.S. (Rob) (m), Poortugaal
  • 29, Sörensen, R. (Ronald) (m), Rotterdam
  • 30, Nanninga, A. (Annabel) (v), Amsterdam

16, CODE ORANJE

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, de Mos, R. (Richard) (m), 's-Gravenhage
  • 2, Plasman, J.P. (Peter) (m), Amsterdam
  • 3, Hoogwerf, T.C. (Tanya) (v), Rotterdam
  • 4, Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m), Arnhem
  • 5, de Vlieger, M.B. (Mick) (m), Amsterdam
  • 6, Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v), Rotterdam
  • 7, van Kooten, J.A.A. (John) (m), Maastricht
  • 8, Diekstra, S.M. (Sebas) (m), Wassenaar
  • 9, Stuurman, J. (Hannie) (v), Goeree-Overflakkee
  • 10, Çatalpinar, Ö. (Öner) (m), 's-Gravenhage
  • 11, Verbeek, C.M.J. (Cor) (m), Eindhoven
  • 12, Biemans, F.M.J. (Frans) (m), Laarbeek
  • 13, van Butselaar, J.R.M. (Martijn) (m), Arnhem
  • 14, Rieter, M. (Martijn) (m), Helmond
  • 15, van Steensel, P.C.N.M. (Peter) (m), Valkenswaard
  • 16, Luijkx, M.A.P.M. (Rien) (m), Veldhoven
  • 17, Struijlaard, J.W.A. (John) (m), Rotterdam
  • 18, van Doorn, L.R.H. (Laurens) (m), Rotterdam
  • 19, Flietstra, F.A. (Femke) (v), Alkmaar
  • 20, Zeller, D.L.P. (Damiën) (m), 's-Gravenhage
  • 21, Westerman, K.W. (Koert) (m), Oudewater
  • 22, Jonker, S.J.P. (Sander) (m), Stichtse Vecht
  • 23, Ackermans, P.I. (Petra) (v), Zutphen
  • 24, van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m), Oudenbosch
  • 25, Stehouwer, P. (Peter) (m), Moerdijk
  • 26, Kleinen, H.P. (Harry) (m), Bergen op Zoom
  • 27, Stuut, J.G. (Johan) (m), Nijverdal
  • 28, de Jonge, G.S. (Gerrit) (m), Ommen
  • 29, van den Bovenkamp, C.H.M. (Richard) (m), Almelo
  • 30, Bruin, V.A. (Vanessa) (v), Rotterdam
  • 31, Wagemakers, H.P.A. (Harry) (m), Dordrecht
  • 32, van der Velden, P. (Peter) (m), Nissewaard
  • 33, Silva, E. (Eddy) (m), Schiedam
  • 34, Hogewoning, J.W. (Josette) (v), Vlaardingen
  • 35, van Haren, R. (Raymond) (m), Vlaardingen
  • 36, Janson, J. (John) (m), Capelle aan den IJssel
  • 37, Meijroos, W.M.S. (Ward) (m), Zoetermeer
  • 38, Gaal, J.J.S.M. (Jolanda) (v), Delft
  • 39, Klazenga, H.P. (Hans-Peter) (m), Leidschendam-Voorburg
  • 40, Schaap, J.J. (Jordy) (m), Haarlemmermeer
  • 41, Sluijs, R.E.A. (Ralf) (m), 's-Gravenhage
  • 42, Kerklingh, H.K. (Hemmie) (m), Diemen
  • 43, van Soest, W. (Wil) (v), Amsterdam
  • 44, Brink, A. (Arja) (v), Purmerend
  • 45, van der Starre, J.J. (Jan) (m), Heerhugowaard
  • 46, Hamerslag, S. (Sylvia) (v), Den Helder
  • 47, Nieboer, T. (Tineke) (v), Noordenveld
  • 48, Pestman, R.J.E. (Robert) (m), Groningen
  • 49, Blase, A.B. (Bert) (m), Papendrecht
  • 50, Rennenberg, A.J.A. (Dre) (m), Eindhoven

17, Volt

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Dassen, L.A.J.M. (Laurens) (m), Amsterdam
  • 2, Gündoğan, N. (Nilüfer) (v), Amsterdam
  • 3, Boutkan, E. (Ernst) (m), Leiden
  • 4, Koekkoek, M. (Marieke) (v), Utrecht
  • 5, Gravelotte, M.C.F. (Martin) (m), Amsterdam
  • 6, Wielinga, E.G.R. (Bibi) (v), Amsterdam
  • 7, Eigenhuis, F. (Floris) (m), Amersfoort
  • 8, Italianer, I.V. (Ilca) (v), Amsterdam
  • 9, Janssen, A.J.J. (Fons) (m), Veulen
  • 10, van Laar, S.A. (Sylvia) (v), Leiden
  • 11, Garmy, I. (Itay) (m), Amsterdam
  • 12, Ramaker, M. (Marleen) (v), Groningen
  • 13, van Oppenraaij, J.R. (Joris) (m), 's-Gravenhage
  • 14, Griffejoen, A.J. (Sandra) (v), Blaricum
  • 15, van Iterson, J. (Jeroen) (m), Oegstgeest
  • 16, de Koff, S.E. (Sarah) (v), Rotterdam
  • 17, Toeset, F. (Frank) (m), Breda
  • 18, van Zanten, M. (Michelle) (v), 's-Gravenhage
  • 19, van der Meer, T. (Thomas) (m), Enschede
  • 20, ten Hove, S. (Sacha) (v), Emmen
  • 21, Datema, J.A.F. (Friso) (m), Alkmaar
  • 22, van Eeden, G. (Ger) (v), Leiden
  • 23, Koendjbiharie, J.G. (Jeroen) (m), Wageningen
  • 24, van Eck, R.C.E. (Robine) (v), Amsterdam
  • 25, Doreleijers, T.A.H. (Theo) (m), Amsterdam
  • 26, Kroesen, E. (Elske) (v), Heemstede
  • 27, Lenskaya, E.V. (Katya) (v), Heukelom
  • 28, van Lanschot, R.J.A. (Reinier) (m), Amsterdam

18, NIDA

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, El Ouali, N. (Nourdin) (m), Rotterdam
  • 2, van de Loo, E.B. (Elsa) (v), Amsterdam
  • 3, Gerdan, N. (Nurullah) (m), Barendrecht
  • 4, Aboulouafa, F. (Fatima) (v), 's-Gravenhage
  • 5, Rigters, E.R. (Elvin) (m), Rotterdam
  • 6, Echtermeijer, J.E. (Jacqueline) (v), Rotterdam
  • 7, Abdulahi, M. (Mohamed) (m), Rotterdam
  • 8, Abarghaze, S. (Sanaa) (v), Bergen op Zoom
  • 9, Mahmood, A.A. (Adeel) (m), 's-Gravenhage
  • 10, Rijssel, N.E. (Nancy) (v), Almere
  • 11, Kasmi, M. (Mounir) (m), Panningen
  • 12, Sheikh Rashid, S. (Sobana) (v), Capelle aan den IJssel
  • 13, Henić, A. (Almira) (v), Schiedam
  • 14, Saidi Rabah, A. (Assamau'al) (m), Amstelveen
  • 15, Halusi, A. (Asma) (v), 's-Gravenhage
  • 16, Uzun, A.Z. (Alihan) (m), Hendrik-Ido-Ambacht
  • 17, Klioual, L. (Layla) (v), Wilrijk (BE)
  • 18, Şahin, B.E. (Emre) (m), 's-Gravenhage
  • 19, Ebnolfaqih, Y. (Youssra) (v), Roosendaal
  • 20, Duran, Ö. (Önder) (m), Delft
  • 21, Akkari, M. (Mohammed) (m), Schiedam
  • 22, Buyatui, H. (Hassan) (m), Almere
  • 23, Alpdoğu, A. (Aytaç) (m), Helmond
  • 24, Hajkowski, M.J. (Michał) (m), Voorburg
  • 25, Kuipers, S. (Stephan) (m), Groningen
  • 26, Cakir, L. (Leyla) (v), Zoetermeer
  • 27, Akkouh, F. (Fariz) (m), Almere
  • 28, Butt, M. (Marinah) (v), 's-Gravenhage
  • 29, van Noppen, B. (Bas) (m), Rotterdam
  • 30, Moukaddim, H. (Hasib) (m), Almere
  • 31, Karaaslan, H.İ. (Halil) (m), Schiedam

19, Piratenpartij

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Pontier, M.A. (Matthijs) (m), Amsterdam
  • 2, Dijkhuis, A.J.Y. (Ji Yong) (m), Lelystad
  • 3, Sadloe, S. (Saira) (v), Purmerend
  • 4, van Deijk, D.D. (David) (m), Eindhoven
  • 5, Boeken, J. (Jasmijn) (v), Beuningen Gld
  • 6, Brandsma, W.A. (Wietze) (m), Burgum
  • 7, Downs-Hovestadt, P.M.H. (Petra) (v), Helmond
  • 8, van Treuren, M.A. (Mark) (m), Schagen
  • 9, Abendroth, A.M. (Astrid) (v), Amsterdam
  • 10, Werner, D.R. (Danny) (m), Amsterdam
  • 11, Linnenbank, A.C. (André) (m), Zaandam
  • 12, Schrama, D.D. (Dmitri) (m), Utrecht
  • 13, Wafelman, L.S. (Leontien) (v), Amsterdam
  • 14, Hallegraeff, D.S. (Dylan) (m), 's-Gravenhage
  • 15, Wijnans, F.P.E. (Frank) (m), Idsegahuizum
  • 16, Feitsma, T.T. (Tjerk) (m), Amstelveen
  • 17, Sikkema, G.B. (Bob) (m), Enkhuizen
  • 18, Bouma, E. (Edy) (m), Ede
  • 19, Kwakkelstein, R.J.S. (Robert) (m), 's-Gravenhage
  • 20, Ligthart, T.H. (Thijs) (m), Alkmaar
  • 21, ter Haak, P.J. (Peter) (m), Lisse
  • 22, Philips, M.M. (Melchior) (m), Arnhem
  • 23, Borghuis ook genaamd op de Borg, D.R. (Dave) (m), Enschede
  • 24, Piepers, R.R. (Rick) (m), Amsterdam
  • 25, van Nes, T. (Teunis) (m), Goes
  • 26, van Rijn, M.P. (Mirjam) (v), Amsterdam
  • 27, Poot, D. (Dirk) (m), Hoeven
  • 28, Blaak, M.G.M.H. (Metje) (v), Amsterdam

20, LP (Libertaire Partij)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Valentine, R.W. (Robert) (m), Amsterdam
  • 2, Weber, J. (Jeroen) (m), Rijswijk
  • 3, Schoenmakers, R.T.M. (Roos) (v), Venlo
  • 4, Kuipers, A. (Arnoud) (m), Assen
  • 5, Groenen, W.F. (Wijnand) (m), Maarssen
  • 6, Bouscher, N. (Nathan) (m), Amsterdam
  • 7, Buising, W. (Willem) (m), Rijswijk
  • 8, O, Y.M. (Yu Mei) (v), Amsterdam
  • 9, van Balen, S.Y. (Saskia) (v), Amsterdam
  • 10, Nijweide, M.F.A. (Marco) (m), Maastricht
  • 11, Cornax, W.G. (Willem) (m), Amsterdam
  • 12, Koopmans, S.F.P. (Pallieter) (m), Wassenaar
  • 13, Hartkamp, P.L. (Peter) (m), Amersfoort
  • 14, de Man, R.F. (Romy) (v), Rijswijk
  • 15, de Haaij, N.M.W. (Nicki) (m), Bleiswijk
  • 16, de Grunt, L.G. (Lola) (v), Noordwijk
  • 17, Kalkman, G.Q. (Gianni) (m), Oostvoorne
  • 18, Jansen, N. (Nando) (m), Barendrecht
  • 19, Winkelhorst, W.J. (Ria) (v), 's-Gravenhage
  • 20, Hanssens, R. (Rutger) (m), Dorst
  • 21, Huijs, T. (Tom) (m), Horst
  • 22, Inen, A.Q. (Arno) (m), Amsterdam
  • 23, Fischer, S. (Sander) (m), Rijswijk
  • 24, Jungschlager, J. (Joeri) (m), Rotterdam
  • 25, Backhuijs, W.Q. (Quintus) (m), Leiden
  • 26, Kleinsmit, H.T.J. (Rik) (m), Almere
  • 27, Schoenmakers, R.C. (Roald) (m), Delft
  • 28, Meijer, T.D.J. (Jip) (m), Leiderdorp
  • 29, van Ree, R.P. (Roman) (m), Leiden
  • 30, Engels, L. (Loes) (v), 's-Gravenhage
  • 31, Wellens, A.T. (Arno) (m), Amsterdam

21, JONG

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Tichelaar, J. (Jaron) (m), Noordscheschut
  • 2, ten Napel, M.C.C.L. (Christinemindel) (v), Bovenkarspel
  • 3, Klein, A. (Andreas) (m), Eindhoven
  • 4, Pattipeilohy, S.L.A. (Shane) (m), Amersfoort
  • 5, Cornelissen, A. (Amber) (v), Amsterdam
  • 6, Walker, B.A. (Benito) (m), Veendam
  • 7, van der Louw, F. (Feline) (v), Woerden
  • 8, el-Baramawi, S.A.F. (Samir) (m), Maastricht
  • 9, Goedhart, D.C. (Dennis) (m), Bolsward
  • 10, van den Dikkenberg, K. (Kaya) (v), Doetinchem
  • 11, Hobma, F.H. (Lars) (m), Breda
  • 12, Brügemann, S.A. (Sophie) (v), Den Burg
  • 13, van Veen, J.F.H.J. (Jasper) (m), Amersfoort
  • 14, Silalahi, N.M.E.C. (Noël) (m), Helmond
  • 15, Geertsma, E. (Elisha) (v), Hoogeveen
  • 16, de Groot, J.J. (Jacob) (m), Easterlittens
  • 17, van Boekel, J.H.M. (Joyce) (v), 's-Hertogenbosch
  • 18 Geelen J.J.E. (Jan) (m) Tjerkwerd

22, Splinter

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, van Kooten-Arissen, F.M. (Femke Merel) (v), Woerden
  • 2, Schnetz, M. (Marjan) (v), 's-Gravenhage
  • 3, van Hal, F. (Fabian) (m), Amsterdam
  • 4, Angiolini Trapanese, G.C. (Giovanni) (m), Voorburg
  • 5, Keyser, I. (Ingrid) (v), Amsterdam
  • 6, Raouf, S.A.A. (Shad) (m), Nijmegen
  • 7, Schot, M. (Marise) (v), Delft
  • 8, van Leeuwen, E.M. (Elisabeth) (v), Amsterdam
  • 9, Veldwijk, R.J. (René Jan) (m), 's-Gravenhage
  • 10, Łuczycki, M. (Magda) (v), Woerden
  • 11, Wijffels, M.B.M. (Mauritius) (m), Amsterdam
  • 12, Prins, M.M.C. (Meiny) (v), Weggis (CH)

23, BBB

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, van der Plas, C.A.M. (Caroline) (v), Deventer
  • 2, Wiersma, F.M. (Femke) (v), Holwerd
  • 3, Stegink, T.W. (Erik) (m), Bathmen
  • 4, Waalkens, D.E. (Derk Evert) (m), Assen
  • 5, Jaspers, W.C.P.H. (Wim) (m), Someren
  • 6, van Wijk, A.P.M. (Elly) (v), Snelrewaard
  • 7, Veldhuis, R.F. (Robert) (m), Amersfoort
  • 8, Baltus, A.W.M. (Ad) (m), Zuidschermer
  • 9, Brok, J.A. (Jan) (m), Enter
  • 10, Flipsen-Verhagen, M.C.C. (Monique) (v), Den Hout
  • 11, Merks, A.J.M. (Ad) (m), Haastrecht
  • 12, van Lint, R. (Robin) (m), Montfoort
  • 13, Prinsen, D.L.P. (Dario) (m), Haaksbergen
  • 14, van Lanen, W.A.H.T. (Wilbert) (m), Bakel
  • 15, van Essen, R. (Ron) (m), Slijk-Ewijk
  • 16, Hanse, C.H.J. (Kees) (m), Zierikzee
  • 17, Vael, A.R.M. (Arno) (m), Zaamslag
  • 18, Mensink-Smit, J. (Janet) (v), Westerhaar-Vriezenveensewijk
  • 19, van 't Hof, J.J. (Han) (m), Sint-Annaland
  • 20, Minderhoud, G.C.J. (Gert-Jan) (m), Oudelande
  • 21, van Dijk, J.L.J. (Jan-Jorch) (m), Veenendaal
  • 22, van den Elzen, W.J.M.M. (Willem) (m), Stevensbeek
  • 23, Timmermans, F.J.A. (Frank) (m), Neer
  • 24, van Dellen, G.G. (Gert) (m), Lutjegast
  • 25 Vermeer, H. (Henk) (m), Harderwijk
  • 26 Groot Koerkamp, W.A.M. (Wim) (m), Olst

24, NLBeter

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, van Fenema, E.M. (Esther) (v), Maarn
  • 2, van Haperen, A.C.J.M. (Ton) (m), Eindhoven
  • 3, Wittekoek, M.E. (Janneke) (v), Maarssen
  • 4, Mann, R.F. (Ronald) (m), Huizen
  • 5, Hartog, I.C. (Ingrid) (v), Krimpen aan den IJssel
  • 6, Breteler, G. (Gerrit) (m), Nes
  • 7, Bolt, M. (Meindert) (m), Nieuw Beerta
  • 8, Monzón, I.M. (Igor) (m), Leeuwarden
  • 9, Tromp, A.G. (Anneke) (v), Hilversum
  • 10, Jansen, E.S. (Steffie) (v), Utrecht
  • 11, Schonewille, F. (Fred) (m), Diepenveen
  • 12, Leeser, M. (Maurice) (m), Utrecht
  • 13, van Veen, K. (Klaas) (m), Groningen
  • 14, Koning, P.J.M. (Elly) (v), Amsterdam

25, Lijst Henk Krol

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Krol, H.C.M. (Henk), Eindhoven
  • 2, Molenaar, R. (Rosa), 's-Gravenhage
  • 3, van Zanten, D. (Dick), Gorinchem
  • 4, van der Hout, A.J. (Arjan), Bergeijk
  • 5, Jansen, M.P. (Manitou), Nieuwe Pekela
  • 6, Kannegieter, A. (Bert), Bingelrade
  • 7, de Lange-Wendt, J.M.L. (Justiënne), 's-Gravenhage
  • 8, Cohen, R. (Rob), Almere
  • 9, Pruimboom, D.J. (Daan), Hippolytushoef
  • 10, de Mooij, C.W. (Wilma), Harmelen
  • 11, Sikking, J.G.M. (Jan), Diemen
  • 12, Schuitenmaker, B. (Bart), Zandvoort
  • 13, van den Boomgaard, M.R. (Marco), Zoetermeer
  • 14, van Toor, L.J. (Leen), Uddel
  • 15, Geven, J.F.A.M. (John), Nuenen
  • 16, de Groot, G.P. (Ger), Rijswijk
  • 17, Koning, J.A. (Janneke), Boerakker
  • 18, Boonstra, J. (Joop), Amsterdam
  • 19, Gerber, B. (Betty), Alkmaar
  • 20, Slangen, H.M.W. (Huub), Brunssum
  • 21, Kortenoeven, M. (Monique), Kudelstaart
  • 22, Engelman, F.E. (Frank), Bergeijk

26, OPRECHT

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Ruperti, M.P.K. (Michael) (m), Ede
  • 2, Keijser, D.J. (Dirk Jan) (m), Voorburg
  • 3, van der Sluijs, D.J. (Dannij) (m), Uitgeest
  • 4, Imlabla, J.E.S. (José) (v), Apeldoorn
  • 5, van den Bout, R. (Robert) (m), Ridderkerk
  • 6, Nieboer, J.L. (Jan) (m), 2e Exloërmond
  • 7, van Welij, P.Z. (Peter) (m), Maarsbergen
  • 8, van de Zande, F. (Ferdinand) (m), Oostvoorne
  • 9, Brunke, R.L. (Robert) (m), Vlissingen
  • 10, Stienstra, A.F. (Alexander) (m), Amsterdam
  • 11, Khoenkhoen, V.S. (Vinesh) (m), Pijnacker
  • 12, Martens, N.E.J.M. (Nicole) (v), Houten
  • 13, Zijlstra, R.S. (Richard) (m), Wommels
  • 14, Rhebergen, J.B. (Jan) (m), Zoetermeer
  • 15, Verbrugh, D.J. (Erik) (m), Woerden
  • 16, Vissers, W.J. (Maurice) (m), Breda
  • 17, van Gemeren, R.A. (Robert) (m), Hendrik-Ido-Ambacht

28, Trots op Nederland (TROTS)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, van den Raadt, A.P.D. (Sander) (m), Haarlem
  • 2, van Kessel, D.R.S. (Dana) (v), Haarlem
  • 3, Amand, J.J.L. (Jac) (m), Haarlem
  • 4, Achterbergh, S.E.H. (Sabina) (v), Amsterdam
  • 5, Smits, H.J. (Henk) (m), Weert
  • 6, Veenstra, S. (Sebastiaan) (m), Leeuwarden
  • 7, Koenen, L.H.W.M. (Lodewijk) (m), Haarlem
  • 8, Neijman, S.J. (Sheila) (v), Leiden
  • 9, Rijbroek, J.N. (Johan) (m), Haarlem
  • 10, Klarenbeek, L. (Luud) (v), Cuijk
  • 11, Kat, M. (Maikel) (m), Zaandam
  • 12, Sikkema, W. (Willem) (m), Hasselt
  • 13, van Oosterom, E. (Erwin) (m), Apeldoorn
  • 14, Verhagen, S.T.A. (Vera) (v), Haarlem
  • 15, Dekker, C.J. (Joop) (m), Amsterdam
  • 16, Cordés, E.J.C. (Colinda) (v), Albrandswaard
  • 17, Gelder, A.J.G. (Arjan) (m), Alkmaar

30

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Zeven, A.J.L.B. (Anna) (v), 's-Gravenhage
  • 2, Engel, W.C. (Willem) (m), Rotterdam
  • 3, Krispijn, M. (Mordechai) (m), 's-Gravenhage
  • 4, Verhagen, K.E.B.M. (Koen) (m), Hulst
  • 5, Vos, T.G. (Theo) (m), Laren
  • 6, Kromme, C.B. (Christian) (m), Elburg
  • 7, Brenkman, P. (Paul) (m), Schiedam
  • 8, de Oude, S.N. (Steven) (m), Alphen aan den Rijn
  • 9, Honkoop, F.S. (Ferenc) (m), Kaatsheuvel
  • 10, Tangelder, F.T. (Felix) (m), Arnhem
  • 11, Tegel, O. (Omar) (m), Heiloo
  • 12, de Haan, S. (Simcha) (v), Amsterdam
  • 13, van Baarsen, I.T. (Inez) (v), Zutphen
  • 14, de Ruijter, M.D.I. (Melissa) (v), Wognum
  • 15, Kwestro, R. (Ramona) (v), Leiden
  • 16, van Archipel, L.M.E. (Lisa) (v), 's-Gravenhage
  • 17, Artz, H.A.M. (Rick) (m), Wijk en Aalburg
  • 18, Kleinjan, E.A. (Edward) (m), Huizen
  • 19, Huiden, W.R.J. (Wilko) (m), Zoetermeer
  • 20, Gietelink, A.C. (Ab) (m), Amsterdam
  • 21, van der Pijl, K. (Kees) (m), Amsterdam

31, Partij van de Eenheid

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, van Doorn, A. (Arnoud) (m), 's-Gravenhage
  • 2, Gundem-Sen, Z. (Zeliha) (v), Almelo
  • 3, Brouwer, J.E. (Jolisa) (v), Waalre
  • 4, Baksh, D.M.Y. (Daniyal) (m), Almere
  • 5, Dakhlaoui, M. (Mejdi) (m), Best
  • 6, Kraak, J.M. (Judith) (v), Capelle aan den IJssel
  • 7, Hofman, E.L. (Liesbeth) (v), 's-Gravenhage
  • 8, Akka, L. (Laila) (v), Assendelft
  • 9, Reijnhout, N.N. (Nancy) (v), Best
  • 10, Aslan, Ş. (Sener) (m), 's-Gravenhage

32, DE FEESTPARTIJ (DFP)

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Vlemmix, J.C.W.M. (Johan) (m), Leende

34, Wij zijn Nederland

  • Nr, Naam kandidaat, voorletters, woonplaats
  • 1, Versteeg, E.G. (Erwin) (m), Enschede
  • 2, Elsthout, W. (Wim) (m), Haarlem
  • 3, Scheffer, G. (Georges) (m), Sint Jansklooster
  • 4, Jas, M. (Menno) (m), Hoorn
  • 5, De Séra, L.A. (Lesley) (m), Venray
  • 6, Schäfer, G.F. (Miro) (m), Rotterdam
  • 7, de Vries, D. (Daniëlle) (v), Enschede
  • 8, Mulder, P.J. (Johan) (m), Enschede
  • 9, Gilles, A.J. (Adriana) (v), Haarlem
  • 10, Hensen, Y.W.J. (Yvette) (v), Zeist


Terug naar de hoofdpagina over de Tweede Kamerverkiezingen

Downloads

Bestand Grootte
Verkiezingen - Kandidatenlijsten kieskring 19 Maastricht.pdf (0.67 mb)

 Voor meer informatie over het openen van pdf-bestanden, zie deze pagina.