Bericht van Rijkswaterstaat
Tussen 15 en 19 juni werkt Rijkswaterstaat 's nachts aan de A2. Op verschillende trajecten tussen Echt, Kelpen-Oler, Grathem en Weert is de weg dan afgesloten in de richting van Maastricht of Eindhoven. Houd rekening met maximaal 20 minuten extra reistijd.
Wanneer is de A2 dicht?
- A2 tussen knooppunt Het Vonderen en Kelpen-Oler (richting Eindhoven): van maandag 15 juni 21.00 uur tot dinsdag 16 juni 05.00 uur.
- A2 tussen Kelpen-Oler en knooppunt Het Vonderen (richting Maastricht): van dinsdag 16 juni 21.00 uur tot woensdag 17 juni 05.00 uur.
- A2 tussen Grathem en Weert-Noord (richting Eindhoven): van woensdag 17 juni 21.00 uur tot donderdag 18 juni 05.00 uur.
- A2 tussen Weert-Noord en Grathem (richting Maastricht): van donderdag 18 juni 21.00 uur tot vrijdag 19 juni 05.00 uur.
Wat is afgesloten?
Tijdens de werkzaamheden zijn de genoemde wegvakken van de A2 afgesloten. Ook alle tussenliggende op- en afritten zijn dicht.
Omleidingsroutes
Volg de gele borden langs de weg via de A73 en A67.
Waarom deze werkzaamheden?
Rijkswaterstaat voert regulier onderhoud uit aan de A2. Het gaat onder meer om maaien, herstel van geleiderails, het opruimen van zwerfafval en het schoonmaken van goten, kolken en voegen. Ook worden eventuele schades en meldingen afgehandeld. Dankzij dit onderhoud blijft de A2 veilig en rijdt het verkeer goed door. De werkzaamheden vinden bewust 's nachts plaats, omdat het dan rustiger is op de weg.
Veiligheid staat voorop
Rijkswaterstaat werkt dagelijks aan veilig en vlot verkeer. Wegwerkers en weginspecteurs zetten zich hier dag en nacht voor in. Weggebruikers kunnen bijdragen aan de veiligheid door de borden te volgen en zich aan de snelheid te houden.
Meer informatie
Vragen of opmerkingen? Kijk op rws.nl/onderhoudzn of bel gratis met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002.
